معرفی

مرکز پزشکی هسته‌ای سینا فعالیت خود را از سال 1371 آغاز نموده است. متخصصین این مرکز از اعضای هیئت علمی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور می‌باشند که با همکاری تکنولوژیست‌های کارآزموده، در دو شیفت صبح و عصر به ارائه خدمات پزشکی هسته‌ای اشتغال دارند.
تجهیزات نصب شده شامل دستگاه پلی‌اسکن جهت انجام اسکن تیروئید و اندازه‌گیری میزان جذب یُد تیروئید، گاما کمرای Small Field جهت انجام اسکن مجاری اشکی، و دو دستگاه گاما کمرای SPECT جهت انجام اسکن‌های قلب و سایر اعضای بدن می‌باشند. تمامی این تجهیزات به صورت دست اول از کشورهای آمریکا و آلمان تهیه شده‌اند.
به علاوه، مرکز پزشکی هسته‌ای سینا مجهز به آزمایشگاه پیشرفته برای اندازه‌گیری هورمون‌ها می‌باشد و کلیه تست‌های مربوط به تیروئید در این مرکز انجام می‌شود.
سایر فعالیت‌های پزشکی هسته‌ای سینا عبارتند از تست تنفسی اوره (UBT) جهت بررسی آلودگی معده به میکروب هلیکوباکترپیلوری، و نمونه‌گیری با سوزن از گره‌های تیروئید (FNA). مرکز پزشکی هسته‌ای سینا با حضور اساتید برجسته، پزشکان مجرب، و پرسنل متعهد، بدون تردید یکی از بهترین و دقیق‌ترین مراکز پزشکی هسته‌ای کشور است.
کلیه بیمه‌های دولتی (تأمین اجتماعی، خدمات درمانی و نیروهای مسلح)، بیمه بانک‌ها و بیمه‌های خصوصی و تکمیلی، طرف قرارداد با مرکز پزشکی هسته‌ای سینا می‌باشند.

دیدگاه ها و چشم اندازهای مرکز

  • اولین اولویت پزشکی هسته ای، نگرش اخلاقی و انسانی می باشد که به تبع آن نهایت سعی در رفتار و برخورد محترمانه و تلاش در ارائه خدمات تخصصی با بهترین کیفیت ممکن در کشور صورت می گیرد.
  • ارتقاء کیفیت خدمات، متناسب با پیشرفت های علمی و تکنولوژیک جهان.
  • ارائه خدمات تشخیصی و درمانی پزشکی هسته ای که تاکنون در ایران انجام نشده است.

Provided by Sisarv